• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

22 липня 2018 р.

Делегація фахівців деревообробної галузі відвідала Wood-Mizer для обміну досвідом

В межах проекту «Майбутнє переробляння деревини у твоїх руках» з ініціативи Української асоціації деревообробного обладнання делегація професіоналів взяла участь у поїздці для обміну досвідом з польськими фахівцями. Ключовими етапами візиту стали відвідання європейського заводу Wood-Mizer (Коло) та Головного управління державних лісів Lasy Panstwowy (Варшава).

У поїздці взяли участь: генеральний директор «АККО Інтернешнл», директор Української асоціації деревообробного обладнання Ігор Мельник; президент асоціації «Меблідеревпром» Юрій Медведєв; професор кафедри лісового менеджменту, директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України Петро Лакида; директор Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» Анатолій Карпук; завідувач кафедри дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування Юрій Марчук; доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрій Спірочкін; генеральний директор MOST-Україна, президент Української асоціації деревообробного обладнання Олександр Твердохліб; міністр транспорту України (1995-1997, 1998-1999) Іван Данькевич.

Презентацію компанії та екскурсію заводом Wood-Mizer з відвідинами усіх виробничих вузлів та конструкторського бюро для гостей з України провів віце-президент Wood-Mizer Роберт Багінські, який розповів про понад 30 річну історію Wood-Mizer у США та Європі, а також познайомив з деякими здобутками компанії та новими розробками.

Окрім того, учасники поїздки відвідали деревообробне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні пиломатеріалів найвищої проби. На цьому виробництві працює стрічковопилковий верстат WM 3500, оснащений автоматизацією (системою скидання дошок, конвеєром та сортувальним столом).

Приємним подарунком від Wood-Mizer для делегації стали відвідини найбільшої у Польщі святині - Базиліки Пресвятої Богородиці у Ліхені.

В офісі головного управління Lasy Panstwowy гостей з України познайомили з проектами, які реалізовують Lasy Panstwowy, а також продемонстрували технічні засоби, які використовують для догляду за лісами та лісозаготівлі. Про ефективне ведення лісового господарства розповідали:  керівник відділу у генеральній дирекції Lasy Panstwowy Єжи Капрал (Jerzy Kapral) та представники департаменту лісової техніки - директор Ришард Місєк (Ryszard Misiek) та керівник Павел Цуприх (Pawel Cuprych). Зустріч відбулась за підтримки і допомоги заступник гендиректора Lasy Panstwowy Томаша Завіла-Нєджевєцкі (Tomasz Zawila-Niedzwiecki).

Подібні галузеві практикуми не тільки об’єднують професіоналів, а й допомагають глибше вивчити проблемні питання та спільно шукати шляхи їх вирішення. Українська асоціація деревообробного обладнання радить галузевим об’єднанням переймати цю практику заради добробуту та процвітання успішної України.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.