• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Відкриті лекції «Майбутнє деревообробки України у твоїх руках» для студентів НЛТУУ

12 березня 2018 р.

Відкриті лекції «Майбутнє деревообробки України у твоїх руках» для студентів НЛТУУ

Віце-президент Української асоціації деревообробного обладнання та генеральний директор компанії MOST-Україна Олександр Твердохліб розповів про свій досвід та бачення розвитку галузі у Національному лісотехнічному університеті України 6 та 7 березня 2018.

З вітальним словом виступив директор навчально-наукового інституту інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, професор Ігор Ребезнюк.

- Зараз для вас виступить генеральний директор підприємства, яке вже 10 років втримує лідерські позиції на ринку деревообробного обладнання та єдине у світі має ексклюзив на продаж Wood-Mizer, адже в інших країнах, як правило, діє по кілька дилерів. Цікаво, як йому MOST-Україна це вдалося? – зазначив Ігор Тарасович.

Не боятись стукати доти, доки не відчинять, і закохувати у свою справу – приблизно так можна окреслити стратегію здобуття сердець партнерів та клієнтів.

- Я практик і багато знаю про деревообробну галузь, - почав свою лекцію Олександр Твердохліб. – Але часто відчуваю, що бракує того міцного фундаменту теорії, яку ви здобуваєте тут, у стінах університету.

Розглянувши історію бренду Wood-Mizer та компанії MOST-Україна лектор перейшов до проектів, які має намір реалізувати до 2020 року, зокрема спільний з Національним лісотехнічним університетом України навчально-технічний центр дуальної освіти, укомплектований обладнанням Wood-Mizer, а також програму «Шериф з якості», яка має на меті покращити надання сервісу в Україні.

Після закінчення лекції студенти взяли участь у вікторині та отримали приємні подарунки від Wood-Mizer за правильні відповіді, а також мали змогу розпитати про можливість проходження виробничої практики у компанії MOST-Україна.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.