• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Більше прибутку для деревообробників зі стругально-профілюючим чотиристороннім верстатом MP260 від Wood-Mizer

26 вересня 2018 р.

Більше прибутку для деревообробників зі стругально-профілюючим чотиристороннім верстатом MP260 від Wood-Mizer

З новим верстатом MP260 деревообробні підприємства можуть випускати більше різноманітної продукції з деревини.

Чотиристоронній стругально-профілювальний верстат MP260 – компактний пристрій, сконструйований для професійних деревообробників, теслів і столярів, які працюють на будівництві. Доступний за ціною та легкий у використанні верстат MP260 вирівнює та стругає поверхню дошки з усіх чотирьох сторін за один прохід, що дає можливість випускати більше різноманітної продукції: підлогове покриття, стругані дошки, елементи даху, меблеві фасади, обшивку, рами дверей та вікон, компоненти меблів та багато іншого.

Особливості конструкції МР260:

• Чотиристороннє стругання та вирівнювання за один прохід.
• Великі габарити оброблюваного матеріалу - ширина 260 мм х висота 100 мм.
• Розміри оброблюваного матеріалу ще більші за умови одно- чи двостороннього стругання.

"Стругально-профілюючий верстат MP260 – це чудовий компаньйон для пилорами Wood-Mizer, - каже Роберт Багінскі, президент польської компанії Wood-Mizer Industries. – З цим універсальним та міцним обладнанням, у поєднанні з деревообробним верстатом, наші клієнти дійсно реалізують свої творчі задуми і випускають з деревини саме те, що потрібно замовникам. Фактично, вони починають від колоди і доводять процес до готової продукції».

Верстат MP260 доставляється на палеті і потребує мінімального збирання. Wood-Mizer також пропонує до верстата МР260 стругальні та профілюючі ножі в асортименті та витяжні агрегати для видалення стружки.

Поява стругально-профілювального верстата МР260 укріплює позиції компанії Wood-Mizer як всесвітньо відомого виробника стрічковопилкових верстатів, який тепер пропонує повний спектр обладнання, здатного перетворити колоди в пиломатеріал, а потім через низку виробничих процесів у кінцеву продукцію з деревини.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.