• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

1 червня 2018 р.

Цікавий проект з Фінляндії: велика сауна на острові в Гельсінкі

Завдяки розпилювальному верстату Wood-Mizer з довгою станиною фінська деревообробна компанія виграла тендер, отримала фінансування і взяла участь у будівництві великої сауни на острові Суоменлінна у Гельсінкі.

Компанія Hirsityö Heikkilä займається перероблянням деревини у Центральній Фінляндії. Власники Мартті, Ілкка та Йоханнес Хейкілля продовжують батькову справу, який заснував сімейний бізнес у 1995 році. Обороти ростуть швидкими темпами, збільшившись у 2016 році у чотири рази. Замовлення сиплються з усіх боків, і кожного разу брати Хейкілля створюють витвір зодчого мистецтва, наприклад, літній котедж, будинок чи комору. У 2016 році компанія Hirsityö Heikkilä втілила один із своїх найграндіозніших проектів – побудувала сауну площею близько 200 м2 на острові Suomenlinna.

Архітектор сауни – лауреат національних і міжнародних премій Анссі Лассіла. За задумом будівля сауни складається з двох відділів, чоловічого та жіночого, які вміщують 20 осіб. Купальні розташовані на нижньому ярусі, і з верхнього відкривається прекрасний вид і вихід на море.

Восени 2015 року Йоханнес Хейккіля відправив свою комерційну пропозицію на послуги з виробництва дерев’яних будматеріалів та конструювання саун. Через кілька днів компанію Hirsityö Heikkilä вибрали як виконавця проекту.

Брати Хейкілля почали з того, щоб вибрали прекрасну деревину і закупили 166 кубометрів колод довжиною до 10 м. Потім колоди розпиляли на плахи товщиною 180 мм і доставили у місцеву сушилку. Сушка тривала більше місяця. Збирання сауни проходило на виробничому майданчику Hirsityö Heikkilä, де й зробили макет фундаменту (20 х 8,5 м). Будівництво сауни закінчили до травня 2016. Більше 220 м2 внутрішніх стін були спочатку зібрані, а потім розмічені і розібрані для перевезення на острові Суоменлінна, де сауну звели повторно та довели до досконалості.

Компанії Hirsityö Heikkilä пощастило, що в їхньому розпорядженні був розпилювальний верстат Wood-Mizer з подовженням станини, здатний розпилювати довгі колоди, необхідні в конструкції сауни. З традиційною циркулярною пилорамою цей проект був би неможливий.

«Використовуючи стрічкову пилораму, отримуємо якісний пиломатеріал і можемо розпилювати колоди діаметром до 1 м і довжиною до 14 м, - розповідає Йоханнес. – У нашому випадку це сильно полегшує роботу, адже ми вибираємо деревину на корені і самостійно її переробляємо». Крім того, наявність своєї пилорами зіграло позитивну роль в отриманні фінансуванні за програмою розвитку сільських районів.

Тож бізнес компанії Hirsityö Heikkilä зростає, а брати Хейкілля продовжують займатись складними проектами та виготовляти неймовірні вироби з деревини для своїх замовників.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись