• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

4 квітня 2018 р.

Цікавий проект з США. Вінтажний гараж для автомузею Ford

Американський клуб автомобілів Ford побудував у Річмонді, штат Індіана, музей у вигляді дерев’яного гаража початку ХХ століття.

Вважається, що модель Т американського автомобіля Ford, яку компанія Ford Motor випускала з 1908 до 1927 року, «поставила світ на колеса». Це перше легкове авто в світі, яке стало доступним для звичайних американців: в момент появи його початкова ціна була близько 850 доларів і за кілька років знизилась до 350 доларів. Це стало можливим завдяки інноваційному підходу Генрі Форда до виробництва автомобілів, заснованому на ковеєрній збірці. Всього випустили більше 15 мільйонів автомобілів Ford T.

Влітку 2017 року більше 5000 відвідувачів – більшість на своїх відреставрованих автомобілях Ford T – приїхали на святкове відкриття музею та навчального центру, розміщеного у… вінтажному дерев’яному гаражі, який виглядає так, ніби зійшов з ретрофотографії!

Один з членів клубу Ден Кондер, власник пилорами Wood-Mizer, розповідає про те, як будували цей музей.

«Коли вирішили створити робочий гараж-майстерню, де люди будь-якого віку можуть навчитись, як кермувати, ремонтувати та відновлювати старі автомобілі, ми подумали: а що, якщо побудувати дерев’яний гараж, як він виглядав в 1900 році, щоб створювати справжнє відчуття того часу?».

«Ми провели дослідження і з’ясували, як виглядав гараж початку століття», - продовжує Ден. Він зголосився розпилювати колоди на своєму верстаті Wood-Mizer LT40 і виготовити пиломатеріали для будівництва гаража».

Реалізація проекту зайняла близько року. Десятки добровольців допомагали Дену підтягувати колоди, переносити дошки, фрезерувати пиломатеріали та будувати гараж.

Сьогодні музей Американського клубу автомобілів Ford T в Річмонді виглядає так, як на фото початку 1900х років. На стіна розвішені старовинні інструменти для ремонту автомобілів, і відвідувачі приїжджають з усієї країни, щоб дізнатись більше про найвагоміше авто в історії Америки.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись