• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Не думай про швидкі гроші – думай про якість продукції

11 квітня 2018 р.

Не думай про швидкі гроші – думай про якість продукції

Продовжуємо розповідь про шведську ферму Swedish Homestead. Гельмут Фукс, засновник ферми, ділиться тим, як наполеглива праця на верстаті LT40 перетворила його пилораму у вигідну інвестицію.

Гельмут та його дружина Сюзанна виросли в Німеччині та переїхали у Швецію, щоб жити на фермі. У відео-серії Swedish Homestead їхній син Симеон розмовляє з батьком про фермерське життя і про те, як покупка стрічковопилкового верстата LT40 з гідравлікою п'ятнадцять років тому якісно змінила життя їхнього господарства.

«Я люблю працювати руками, а не сидіти в кріслі. Саме тому ми вирішили залишити офісну роботу в Німеччині та купити ферму», - згадує Гельмут. Одного разу він разом з сином йшов через ліс і вперше побачив, як працює верстат Wood-Mizer. «Це було кохання з першого погляду, - усміхається Гельмут. – Я подумав: ось воно! Повернувшись додому, одразу зателефонував представнику Wood-Mizer».

Зі своїм стрічковопилковим верстатом Гельмут відпрацював більше 5000 годин, виготовляючи пиломатеріали і для своєї ферми, і для клієнтів. Деяким замовникам потрібно розпиляти сотні колод за раз. Гельмут буксирує свою пилораму до місця роботи, тому що завдяки потужному дизельному двигуну, він може розпилювати деревину у будь-якому місці, навіть в лісі.

Гельмут ділиться досвідом у деревообробному бізнесі. «Найважливіше, що треба взяти до уваги, коли розпилюєш колоди для клієнтів, - не намагатись швидко отримати гроші, а виробляти якісні пиломатеріали, - каже він. – Я завжди приїжджаю на роботу до клієнта, а, закінчивши розпилювання, їду від друга. Зараз Гельмут перестав рекламувати послуги своєї мобільної пилорами, оскільки вже має більше 100 постійних клієнтів.

«Якби я починав роботу на фермі зараз, я б знову купив верстат Wood-Mizer LT40», - каже Гельмут. Ця пилорама дійсно принесла величезну користь і працьовитому господарю, і його господарству.

Публікується з дозволу Swedish Homestead

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись