• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

27 лютого 2018 р.

Незвичайна ідея із Голландії: розпилювання льоду

Компанія ROCKS ICE з Нідерландів створює екстравагантні льодові скульптури та прикрашає льодовими блоками престижні вечірки і презентації в клубах, ресторанах і готелях.

Вразити гостей майстерно виготовленими льодовими скульптурами швидше за все не найперша ідея, яка спадає на думку під час планування вечірки, але голландська компанія Rocks Ice побачила неймовірні перспективи у цій справі. Компанія творчо використовує лід і створює з нього хитромудрих різьблених лебедів чи елегантну стійку бара, наповнену сухим льодом, який залишається холодним весь вечір.

Компанія Rocks Ice починалась з маленького ноу-хау та великих амбіцій. «Клієнти в основному розраховують на швидке виконання свої замовлень та найкращу якість. Коли організовуєш вечірку, вчасність поставки – найважливіше», - каже Даніель Ван Тонгерен, власник компанії Rocks Ice. Він гарантує, що кубики льоду завжди кристально чисті і геометрично точні за формою.

Льодові блоки вирізають спеціальною машиною від Clinebell, дистриб’ютора промислового обладнання для льоду. За допомогою цього інструменту можна одночасно робити два льодові блока, це займає близько чотирьох днів.

Щоб розпилювати льодові блоки, компанії Rocks Ice використовують верстат Wood-Mizer LT15. Пилорама здатна нарізати лід на плити товщиною до 2-3 см або навіть тонше, до 1 см. «Це дуже точна робота, - каже Даніель, - але Wood-Mizer прекрасно справляється з нею».

«Після придбання верстата Wood-Mizer ми самі навчились розпилювати лід, - пояснює Даніель, - а інше – історія. Пилорама дуже проста в експлуатації, і ми використовуємо її у відносно простих цілях».

У свої вихідні Даніель любить вирушити на мотоциклі у довгу поїздку селами та околицями. «Їзда на байку дозволяє відчути природу, її тишу та самодостатність», - каже Даніель. Компанія Rocks Ice розміщена в ангарі, який побудували Даніель та його друзі-мотоциклісти, щоб було, де потусуватись у п’ятницю ввечері, і з того часу це місце стало серцем їхнього моторного клубу.

Щоб дізнатись більше про The Rocks Ice company, відвідайте сайт: https://therocks.nl/Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись