• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Американський дім мрії

20 лютого 2019 р.

Американський дім мрії

Якщо доля підсовує тобі лимони, зготуй з них лимонад, кажуть американці. Мак Ловері так зробив. Після пожежі, яка повністю знищила його житло, він не впав у відчай, а взявся за роботу і побудував новий 240 кв. м. дім з деревини, яку заготовив у власному лісі і власноруч розпиляв на верстаті Wood-Mizer.

Закінчивши будівництво свого двоповерхового дерев’яного каркасного дому в густих лісах Міссісіпі, Мак Ловері фактично перетворив трагедію в мрію. Свій перший дерев’яний дім Мак побудував ще в молодості, у 1976 році. Цей дім згорів у руйнівній пожежі, залишивши сім’ю без житла та майна. «Мені знадобилось кілька років, щоб просто повернутись на ферму після пожежі», - згадує Мак.

Почавши знову працювати на своїй фермі територією в 50 га, Мак загорівся ідеєю побудувати новий дім. «Я побував у свого близького друга, який тільки-но купив верстат Wood-Mizer LT40» - розповідає Мак. – «Він показав мені, як розпилювати колоди, і запропонував допомогу, якщо потрібно виготовити пиломатеріали для нового дому». Мак провів майже рік, працюючи на цьому верстаті Wood-Mizer, і нарешті купив власний LT40, на якому продовжував розпилювати наступні чотири роки.

Коли почалось будівництво, Маку допомагала невелика бригада. Зводячи дім, він одночасно побудував і навіси для зберігання пиломатеріалів, і невелику майстерню, для якої виготовив і двері, меблі та підвіконня. Щоб з’єднати опори і стропила в домі, він використовував саморобні металеві брекети.
Маку дуже допомогло те, що верстат Wood-Mizer з однаково добре ріже і тонкий пиломатеріал, і товсті дошки – завдяки цьому він створив унікальний інтер’єр дому. Майже місяць Мак майстрував з дуба і свіжозрізаного кипариса барну стійку.
Щоб побудувати дім площею 240 кв.м, Мак пропрацював на верстаті LT40 більше 1000 годин. При цьому він зекономив близько $200,000 на пиломатеріалах та будівельних роботах, які виконав сам.

«Без свого верстата Wood-Mizer я б не впорався», - каже Мак. Звісно, він й далі отримує численні компліменти від тих, хто бачив його новий будинок. Мак дуже щасливий, що зміг разом з сім’ю нарешті переїхати знову на ферму після того, як кілька років квартирував у місті.

На табличці, прикріпленій біля входу читаємо: «Цей дім вигаданий, спроектований та побудований Маком та Мелісою Ловері у 2014-2015 роках. Упродовж 5 років Мак розпилював деревину з навколишніх лісів Charbonneau Woods. Нехай цей дім буде окрасою та щастям всім, хто знайде притулок під його дахом на покоління вперед».

Автор: Бетані Фабіон

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись